Cudona woń w samochdzie, czyli jak wybrać zapach samochodowy.

0 Comments

Woń rozchodząca się w samochodzie z różnych czynników może być nieprzyjemna. Jak najlepiej sobie z tym poradzić, żeby efekt był zadowalający i trwały? Na rynku mamy dostęp do obszernych rozmiarów ofert, które proponują zapachy samochodowe w najróżniejszej formie.

Papierowe zawieszki, jako tania opcja zapachu samochodowego.

Najbardziej znanymi odświeżaczami są papierowe kształty. Zazwyczaj są to kolorowe choinki nasączone pachnącą substancją. Jest to tani produkt, który jest dobry jako rozwiązanie awaryjne i chwilowe. Niestety zapach choinki szybko zniknie, dlatego musi być często wymieniany. W dodatku należy do rozwiązań najmniej ekologicznych, a zapach nie będzie rozpowszechniał równomiernie.

Kolorowe słoiczki, czyli długotrwałe odświeżacze samochodowe godne polecenia.

Znacznie lepszym produktem, na pewno trwalszym, a jedynie odrobinę droższym są zapach samochodowe zamknięte w słoiczkach. Środek tego słoiczka jest napełniony preparatem i zatkany drewnianym korkiem. Ten odświeżacz samochodowy może wytrzymać nawet kilka miesięcy, a żeby wzmocnić zapach należy obrócić słoiczek tak, aby korek ponownie stał się mokry.

Perfumy samochodowe – niewidoczny, ale wyczuwalny sposób.

Najbardziej subtelnym wyborem będą perfumy samochodowe, które również dają wspaniały efekt. Od innych odświeżaczy samochodowych odróżnia je fakt, że nie niszczą wyglądu auta. Papierowa choinka, mały słoiczek lub inne sposoby na ładny zapach nie wyglądają zbyt dobrze, a perfumy samochodowe są niewidoczne dla innych. Specyfik nadający odpowiedni aromat jest zamknięty w opakowaniach identycznych do perfum tych dla ludzi. Należy je regularnie aplikować na przykład pod dywanik samochodowy lub na zawieszkę wykonaną z papieru. Charakteryzują się też dużo innym zapachem niż typowe odświeżacze samochodowe. Zapach nie będzie imitował owoców, kwiatów czy bryzy morskiej, a będzie głęboki i specyficzny na pewno nie sztuczny i zbytecznie mocny. Jedynym minusem może być wyższa cena, ale wydajność i jakość perfum jest tego warta.

Related Posts