BMW Suv X3 – czy warto wziąć to auto w leasing?

0 Comments

Współczesne crossovery dla kierowców i pasażerów są połączeniem umiarkowanego luksusu i optymalnych osiągów. Poprawnie spełnią swoje zadanie, ale bez znaczącego ekscytacji czy entuzjazmu. Jednak suv BMW X3 wiele osób wprawia w zachwyt. Zarówno układ kierowniczy, działanie zawieszenia, równowaga w układzie jezdnym, jak i wydajność silnika robią pozytywne wrażenie. Jeśli chodzi o BMW X3 leasing jest sposobem na wypróbowanie możliwości tego potężnego, lecz atrakcyjnego kosztowo suva.

BMW X3 to suv, którym warto przejechać się chociaż raz

Samochód BMW X3 to suv, który jest atrakcyjny cenowo, a przy tym oferuje osiągi na poziomie Volvo XC60. Zdaje się, że w kwestii silnika jest półkę wyżej niż Nissan Qashqai. Jego standardowe wyposażenie w 2021 roku uwzględnia wsparcie dla Androida, a także system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu. Po wejściu do samochodu można wygodnie się rozsiąść w szerokim i luksusowym fotelu, aby poczuć rozległą przestrzeń oferowaną przez ten model.

BMW X3 brzmi interesująco – czy warto wziąć je w leasing?

Niemiecka marka BMW cały czas gwarantuje wysoki poziom i komfort jazdy. Większość z nas na jakimś etapie rozważała zakup auta tej marki. Pozwala ono się cieszyć wysokim bezpieczeństwem, a także ekonomiczną jazdą w umiarkowanych warunkach.

Najnowszy BMW X3 leasing oferuje nam już za około 2000 zł miesięcznie. To o kilkaset złotych mniej niż zapłacilibyśmy w przypadku rat za to auto. W przypadku leasingu można liczyć na szereg udogodnień. Po pierwsze auto jest ubezpieczone i nie musimy się o ubezpieczenie starać samodzielnie – uwzględnione są przy tym nasze zniżki. Drugą rzeczą jest to, że koszty naprawy są zerowe. Samo auto możemy wymienić po zakończeniu umowy na nowe. To sprawia, że najnowsza technologia zawsze jest w naszych rękach.

Podsumowując, leasing BMW X3 to dobre rozwiązanie dla fanów motoryzacji, którym zależy na luksusie i wysokim komforcie jazdy.

Related Posts