continental ecocontact 6

Opony Continental EcoContact 6 – czym się cechują i gdzie je zakupić?

0 Comments

Posiadanie ogumienia samochodowego dobrej jakości, dostosowanego do aktualnej pory roku, jest konieczne w celu zapewnienia odpowiednich warunków do jazdy samochodem. Na rynku obecnych jest wiele modeli opon samochodowych przeznaczonych do wykorzystania w sezonie letnim. Na jakie się zdecydować? Obecnie jednymi z popularniejszych są opony Continental EcoContact 6

Jakimi parametrami charakteryzują się te opony?

Ogumienie Continental EcoContact 6 stanowi dobry wybór wśród opon samochodowych. Ich cena jest przystępna, a parametry produktu pozwalają na uzyskanie wielu korzyści podczas jazdy. Jedną z nich jest ekonomiczna jazda i związane z nią niskie zużycie paliwa. Opony Continental EcoContact 6 (model 205/55R16 91V) uzyskały najwyższą notę w kategorii wydajności paliwowej. Nie inaczej sprawa przedstawia się w przypadku przyczepności opon do nawierzchni – zarówno mokrej, jak i suchej. W obu przypadkach produkt ten pozwala na uzyskanie dobrej przyczepności do podłoża oraz krótkiej drogi hamowania. Poziom hałasu generowanego przez opony nie jest wysoki. Dla wymienionego wcześniej modelu wynosi on 71 dB, co pozwala na komfortową jazdę bez nadmiernego szumu ze strony ogumienia.

Gdzie zaopatrzyć się w opony Continental?

continental ecocontact 6

Najprostszym sposobem, by porównać ceny opon Continental EcoContact 6, jest skorzystanie z internetowych porównywarek cenowych. Są to serwisy, które zestawiają ceny konkretnego produktu, znajdującego się w ofercie różnych sklepów internetowych. Po zdecydowaniu się na najkorzystniejszy wariant cenowy należy przejść do witryny danego sklepu z oponami- na przykład Miwan.pl, by tam zakupić opony Continental EcoContact 6. Alternatywnie w celu kupna opisywanego produktu można udać się do stacjonarnego sklepu z ogumieniem samochodowym.