BMX X5 w leasingu

BMW 1 – Leasing

0 Comments

Korzystanie z możliwości, jakie daje Leasing samochodów BMW 1 to radość z użytkowania doskonałego samochodu bez ponoszenia dużych wydatków. Leasing BMW 1 pozwala cieszyć się dynamiką oraz komfortem w zamian za ratę, której wysokość jest uzgodniona. 

Wiele korzyści w atrakcyjnej cenie

Dzięki Leasingowi samochodu BMW 1 można pozyskać dobrej jakości samochód na własne potrzeby. Model ten jest zbudowany w klasie kompakt i jest produkowany od 2014 roku. Wiele rozwiązań technologicznych, które zastosowano w produkcji opisywanego samochodu jest przejętych od jego poprzednika, czyli modelu serii 3 E90. Jeżeli chodzi o standardowe wyposażenie samochodu BWM 1 posiada on adaptacyjny system jezdny, sportową skrzynię biegów Steptronic oraz diodowe reflektory przednie. Jest to model odpowiedni przede wszystkim dla osób, które sporo jeżdżą samochodem na codzień w różnych warunkach. 

bmw 1

Leasing BMW 1 – zalety 

Opisywane rozwiązanie ma wiele mocnych stron. Okres trwania leasingu to okres czasu od 6 do 60 miesięcy. Jeżeli chodzi o podatek VAT jest on płatny po odbiorze przedmiotu leasingu, czyli w tym wypadku samochodu. Co więcej, pojazd można wykupić po spłacie rat leasingowych, a jego wartość to 0,2% ceny przedmiotu leasingu. Osoby decydujące się na wcześniejsze rozwiązanie umowy także mają taką możliwość. Rozwiązać wszelkie zobowiązania można w dowolnym momencie, co zapewnia dużą wygodę, elastyczność. Warto wspomnieć, iż Leasing samochodów BMW 1 proponowany przez bmwdirect.pl dotyczy nie tylko klientów indywidualnym, ale także osób prowadzących działalność gospodarczą. Wszystkie procedury są wyjątkowo proste i łatwe do przeprowadzenia. Co więcej, klientom proponowana jest także pełna obsługa w salonie oraz szybki odbiór samochodu. Klient może od ręki podpisać odpowiednie formalności i wyjechać z salonu samochodem.

Related Posts