Opony zimowe Goodyear, czym się kierować przy wyborze?

0 Comments

goodyear_vector_4seasons_g2

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, o które sami możemy zadbać. Zimowy czas powoduje, że warunki na drodze są znacznie pogorszone, często trudne do pokonania. Jak więc radzić sobie ze śliską nawierzchnią podczas zimy? Odpowiednie opony zimowe są kluczem do sukcesu. Jednak jakie najlepiej wybrać i czym kierować się przy wyborze? 

Opony zimowe Goodyear, czy to dobry wybór?

 Przygotowując się na sezon zimowy, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość opon zimowych. Opony zimowe Goodyear charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością podczas trudnych warunków atmosferycznych. Należy zwrócić uwagę, czy wybrane przez nas opony posiadają specjalny wzór bieżnika. Pozwoli to na zachowanie nie tylko lepszej przyczepności, ale także zwiększenie skuteczności hamowania na lodzie i śniegu. Opony Goodyear posiadają certyfikat jakości, co dodatkowo potwierdza ich skuteczność. 

Jaka jest cena opon zimowych?

Ceny opon zimowych są różne. Wszystko zależy od firmy, którą wybierzemy. Opony zimowe Goodyear posiadają przystępną cenę. Koszt jednej opony waha się między 200, a  300 zł. Wszystko zależne jest od średnicy opony i wielkości felgi. Warto zaopatrzyć się w cały komplet, czyli 4 opony, co sprawi, że cena opon będzie mniejsza.

W sezonie zimowym warto zadbać o opony dobrej jakości. Zwiększą one poziom bezpieczeństwa na drodze, lepszą przyczepność i zwiększą komfort jazdy w trudnych warunkach. To pierwsza rzecz, o której trzeba pomyśleć przed rozpoczęciem sezonu zimowego.