BMX X5 w leasingu

Dlaczego warto przesiąść się do firmowego SUVa BMW X5

0 Comments

Jak zdobyć wymarzone auto? Czy zawsze trzeba kupować je za gotówkę, czy lepiej wziąć kredyt? A może wynająć SUV-a BMW X5? Co będzie najlepszym wyborem na podatkową optymalizację w naszej firmie?

SUV BMW X5 to klasa sama w sobie

Uwielbiamy klasowe auta, które zwiększają nas status społeczny i w których wyglądamy na jeszcze poważniejszych ludzi, z którymi warto się zadawać. Wśród luksusowych marek bardzo dużym uznaniem cieszą się pojazdy spod znaku BMW. Nie ma co się dziwić. BMW to uznana marka, której pojazdy cieszą się ogromną renomą na całym świecie. Na jaki pojazd warto zwrócić uwagę? Na ogromną uwagę zasługuje SUV BMW serii X5, który każdego kierowcę oczaruje super wyglądem, świetnymi parametrami jezdnymi czy eleganckim i przestronnym wnętrzem. Wystarczy tylko spojrzeń na ten model, by poczuć luksus, który skrywa się w środku.

BWM X5 na leasing

Wśród sposobów na zdobycie wymarzonego BMW X5, można by wymienić zakup za gotówkę. Tylko po co zamrażać gotówkę, która może dalej pracować i zarabiać. Zdecydowanie lepszą opcją jest tutaj leasing, który pozwoli na zakup luksusowego auta za rozsądną miesięczną ratę, a przy okazji umożliwi optymalizację firmowych kosztów – leasing można wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Leasing jest tańszy niż klasyczny kredyt z banku, no i po zakończeniu umowy, pozwoli na wykup cudownego BMW X5 na własność i to za rozsądne pieniądze. Tutaj można więcej przeczytać.

BMX X5 w leasingu

Atrakcyjna cena za BMW X5

Jeżeli nie leasing, to inną alternatywą na zdobycie wymarzonego SUV-a BMW X5 jest jego wynajem. Długoterminowy najem aut to hit ostatnich lat, który pozwala przesiąść się do wymarzonych aut, za naprawdę rozsądne pieniądze. Atrakcyjna cena za najem BMW X5 przyciąga uwagę, a możliwość wrzucenia najmu w koszty firmowe to dodatkowy atut tej opcji pozyskania klasowego auta. W wynajmowanym BMW X5 nie musimy martwić się o dodatkowe koszty, które ujęte są już w płaconej przez nas racie, Nie trzeba też wykładać dużej gotówki na start, co pozwoli kapitałowi pracować, a nie być zamrażanym w kosztach. Kierowca nie musi się też przejmować samym autem i jego aktualną wartością po zakończeniu wynajmu. Auto zostaje u najemcy, a kierowca może zdecydować się na wynajem kolejnego ekskluzywnego modelu.

Related Posts