Opony zimowe hankook

0 Comments

opona

Kierowcy w naszym kraju mają dosyć prosto zarysowane wymagania. Jeśli chcą kupować nowe opony do samochodu, zwykle preferują produkty mające dobre parametry, które charakteryzują się jednocześnie przystępną ceną. A w takie wymogi świetnie wpisywać się będą między innymi opony zimowe hankook. To koreańskie przedsiębiorstwo wyróżnia się jakością wykonania i niezbyt wygórowanymi cenami. Jakie zalety mają opony od tej firmy? Do jakich samochodów się nadają? 

Zalety opon zimowych Hankook 

opona

Ogumienie zimowe Hankook, łączy w sobie co najmniej kilka zalet. Obecnie oferowane modele stanowią przede wszystkim wypadkową około ośmiu dekad doświadczenia na motoryzacyjnym rynku. Ogumienie projektuje się z myślą odnośnie zapewniania bezpieczeństwa w każdych pogodowych warunkach – co można zauważyć w wynikach niezależnych testów. 

Do jakich samochodów opony Hankook będą odpowiednie? 

Ogumienie Hankook kojarzone jest przede wszystkim z autami odznaczającymi się dobrymi osiągami i pochodzącymi z droższych segmentów. I takie skojarzenie tworzone jest przez samych klientów – w końcu przecież prawie 55 procent opon do aut osobowych przedsiębiorstwa, posiada rozmiar większy, aniżeli 18 cali. Nie oznacza to jednakże, iż koreańska firma skupia się wyłącznie na jednym segmencie. Oferta produktowa w jej gamie jest wszechstronna i skierowana do każdej z popularnych klas samochodowych na terenie Europy. Obecnie ogumienie zimowe od Hankook, to głównie 4 modele – i`cept iZ2, i`cept EVO2, i`cept RS2, jak i i`cept RS.