opona dębica navigator 2

Co charakteryzuje opony Dębica Navigator 2?

0 Comments

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest to polski producent, który należy do renomowanego amerykańskiego koncernu Goodyear.

Dla kogo przeznaczona jest opona dębica navigator 2?

Całoroczna opona dębica navigator 2 przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli samochodów, którzy nie są zainteresowani wymianą opon w zależności od pory roku. Warto wiedzieć, że specjalnie opracowana mieszanka, a także odpowiednia konstrukcja zarówno bieżnika, jak i bocznych części powodują, iż opony dębica navigator 2 podczas zimy gwarantują zdecydowanie lepszą przyczepność w porównaniu do opon letnich, z kolei w trakcie lata będą zużywały się znacznie wolniej niż opony zimowe. 

Jakie są zalety opon dębica navigator 2?

Produkt przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością na różnych powierzchniach. Opona dębica navigator 2 zda również egzamin nie tylko na śliskich, ale również zaśnieżonych, mokrych i oblodzonych nawierzchniach. 

Producent udoskonalił ponadto odporność opon dębica navigator 2 na zjawisko aquaplaningu. Opona dębica navigator 2 cechuje się także długą żywotnością. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że produkt jest aż o 9% bardziej wytrzymała na zużycie bieżnika w porównaniu do poprzedniej wersji modelu. 

Warto również mieć świadomość, że producent zastosował technologię, która do tej pory była zarezerwowana tylko i wyłącznie do produkcji opon z najwyższego segmentu. Należy także wspomnieć, że bieżnik opony dębica navigator 2 ma klockową konstrukcję (zobacz więcej zdjęć). Posiada również bardzo dużą liczbę nacięć, które zwiększają przyczepność produktu podczas hamowania w trudniejszych warunkach.

Related Posts