Czy warto skusić się a opony zimowe Goodride?

0 Comments

opony zimowe goodride

Chińskie opony mają w Polsce bardzo złą opinię. Często są sprzedawane nawet bez opisu, który mówiłby kto je wyprodukował. Niekiedy jednak producent nie tylko dba o to, żebyśmy wiedzieli kim jest, ale nawet próbuje się reklamować na rynkach europejskich.

Kontrowersyjne chińskie opony

Opony zimowe Goodride nie należą do najbardziej znanych, ale cieszą się sporym szacunkiem wulkanizatorów. „Jak to?” – mógłby ktoś zapytać – „Chińskie opony mają być polecane przez specjalistów?”. Okazuje się, że nie wszystko co chińskie musi być od razu gorszej jakości Wprawdzie wybór zimówek marki Goodride jest z reguły podyktowany jedynie niższą ceną tych produktów, jednak warto zauważyć że niektóre z ich modeli w niczym nie ustępują oponom bardziej znanych producentów. Nie zastąpią oczywiście klasy premium, ale da się na nich bezpiecznie jeździć zimą.

Opony dla Europejczyków

Warto zauważyć, że sprzedawane w Europie pod nazwą Goodride opony, to produkt od początku do końca stworzony z myślą o europejskim rynku. Opony zimowe Goodride są zatem przygotowane na europejską zimę.
Dla producentów opon zimowych najistotniejszym elementem oceny efektów ich pracy zawsze pozostanie bezpieczeństwo. Oczywiście komfort jazdy na zimówkach również jest istotny jednak w przypadku trudnych warunków pogodowych, z jakim w zimie mają do czynienia kierowcy, to właśnie elementy związane z bezpieczeństwem muszą być stawiane na pierwszym miejscu. Opony zimowe Goodride charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą przyczepnością, niezależnie od zmieniających się dynamicznie warunków jazdy.