myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe – dlaczego warto korzystać?

0 Comments

Myjnie bezdotykowe to hit ostatnich raz. Nic dziwnego, że coraz częściej spotyka się je w Polsce. Oto najważniejsze informacje na temat zalet takich miejsc, a przede wszystkim korzyści płynących z nich – dla samochodu oraz kierowcy.

Czym jest myjnia bezdotykowa?

Myjnie bezdotykowe, jak sama nazwa wskazuje, eliminują kontakt kierowcy z powierzchnią w trakcie czyszczenia auta. Wszystko odbywa się bez konieczności samodzielnego mycia. Woda jest kierowana strumieniem automatycznie, a po opuszczeniu myjni samochód jest gotowy do drogi. To prosty i skuteczny sposób na szybkie oczyszczenie samochodu.

Mimo to nawet myjnie bezdotykowe mają swoje zasady, których należy przestrzegać. Każda dobra myjnia umieszcza obok stanowiska dokładną instrukcję dotyczącą obchodzenia się ze sprzętem. Warto pamiętać przede wszystkim o tym, by nie myć karoserii pod wysokim ciśnieniem. To ryzyko uszkodzenia lakieru.

Dlaczego myjnie bezdotykowe cieszą się tak dużą popularnością?

Myjnie bezdotykowe są bardzo popularne. Dlaczego? Przede wszystkim:

  • nie wymagają kontaktu z autem, brudzenia się i moczenia (nawet tego przypadkowego), co wydaje się szczególnie ważne w myjniach całodobowych oraz zimą, gdzie kontakt z wodą może skutkować przeziębieniem lub poważną chorobą;
  • to oszczędność czasu (cały proces trwa około 10 minut) i energii (brak konieczności podejmowania wysiłku ze strony kierowcy);
  • możliwość dostosowania programu do potrzeb, np. mycie pod wysokim poziomem czy woskowanie.

Myjnie bezdotykowe – czy warto?

Niewątpliwie warto korzystać z takich usług. Myjnie bezdotykowe Eurowash to pewność dobrze wydanych pieniędzy i nieograniczonego dostępu. Szczególnie warto polecić tę opcję nowym kierowcom, obawiającym się pierwszego mycia.

Related Posts