Oferta toru w Bednarach

0 Comments

W Polsce rośnie świadomość kierowców na temat niebezpieczeństw na drodze. W związku z tym Polacy decydują się na korzystanie z usług profesjonalnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Jednym z tego typu miejsc w Polsce jest położony w pobliżu Poznania ośrodek Bednary Driving City. 

Bednary Driving City

Jednym z tego typu miejsc jest ulokowany w Bednarach, w pobliżu Poznania ośrodek Bednary Driving City. Obiekt ten jest pokłosiem działań i starań ze strony utytułowanego polskiego kierowcy rajdowego i wielokrotnego rajdowego mistrza Europy Sobiesława Zasady. Aktualnie ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City wyróżnia się jedną z najnowocześniejszych infrastruktur w Polsce oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą doświadczonych instruktorów. 

Pod ich nadzorem odbywają się szkolenia. Głównym celem oferowanych przez ośrodek kursów jest uczenie kierowców odpowiedniej reakcji, w momencie pojawienia się sytuacji ekstremalnej na drodze. Ośrodek dysponuje własną flotą zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, aczkolwiek istnieje możliwość przejścia kursu szkoleniowego własnym pojazdem.

Ośrodek szkoleniowy – dla kogo?

Ze względu na doskonałą infrastrukturę oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów ośrodek może współpracować zarówno z klientami indywidualnymi, grupowymi, a także z firmami, instytucjami oraz stowarzyszeniami. Innymi słowy, z oferty mogą skorzystać wszystkie podmioty zainteresowane doskonaleniem techniki jazdy oraz podmioty pragnące wynająć tor Bednary w celu zorganizowania na nim prezentacji, pokazów czy też imprez sportowych lub integracyjnych.

Oferta dla firm

Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta ośrodka szkoleniowego skierowana do firm. Oferta skupia się na wyjątkowych szkoleniach oraz na organizacji eventów. Firmy mogą skorzystać z kursów doskonalenia techniki jazdy, czy też kursów jazdy defensywnej z elementami jazdy ekonomicznej dla flot samochodowych. Warto zwrócić uwagę, ośrodek może również przygotować indywidualny kurs zgodny z potrzebami przedsiębiorstwa. 

W przypadku współpracy z firmami warto również podkreślić możliwości zorganizowania przejazdów pojazdami o specyfikacji rajdowej czy też autami ekskluzywnymi. Tego typu oferta może być szczególnie dobrym sposobem na wzmocnienia więzi pomiędzy klientem, partnerem biznesowym a firmą. W przypadku zdecydowania się na tego typu przejazd ośrodek szkoleniowy użyczyć może auta o mocy ponad 500 koni.

Ośrodek Bednary Driving City dla klientów indywidualnych

Ośrodek zaoferować może trzy różne rodzaje kursów. Kurs pierwszego i drugiego stopnia oraz szkolenie VIP. Wypadku szkolenia pierwszego stopnia mamy do czynienia z kursem, który skierowane jest przede wszystkim do osób niemających wcześniejszego kontaktu kursami doskonalenia techniki jazdy. 

W przypadku kursu drugiego stopnia mamy do czynienia z programem skierowanym do kierowców indywidualnych, którzy już ukończyli kursy doskonalenia techniki jazdy. Szczególnie interesujące jest szkolenie VIP, które ze względu na indywidualną współpracę z profesjonalną kadrą instruktorów pozwala na dostosowanie kursu do indywidualnych umiejętności i oczekiwań klienta.

Related Posts

super auto

Witam!

Miło mi was wszystkich powitać na moim blogu motoryzacyjnym. Jak…