Wynajem samochodu w Balicach – sposób na szybki transport do Krakowa

0 Comments

Do Krakowa każdego dnia przylatuje mnóstwo osób. Ich samoloty lądują w na podmiejskim lotnisku Balice, skąd do centrum jest kilkanaście kilometrów. Chcąc szybko i łatwo pokonać tą drogę, warto jest zdecydować się nam wynajem samochodu. Sprawdzamy jakie zalety ma takie rozwiązanie oraz jak się do wynajmu przygotować.

Rezerwacja pojazdu

Zacznijmy od przygotowania, czyli zarezerwowania wynajmu samochodu. Wystarczy poszukać w internecie firm, które oferują wypożyczanie aut na terenie lotniska. Następnie zapoznajemy się z ich ofertą, sprawdzamy czy posiadają pojazdy które nas interesują i gdy wybierzemy już odpowiednie auto, dokonujemy rezerwacji. Warto wcześniej zarejestrować się w serwisie danej firmy, dzięki temu cały wynajem samochodu Balice z ddpartner.com.pl przebiegnie szybciej i sprawniej. Podajemy swoje dane, wpłacamy ewentualną kaucję bądź zaliczkę i dokonujemy rezerwacji na dany termin. Dzięki temu będziemy absolutnie pewni, że gdy dotrzemy na miejsce, pojazd na pewno będzie na nas czekał. Jest to niezmiernie ważne gdy jesteśmy umówieni w mieście na konkretny termin i nie chcemy ryzykować, że nie znajdziemy żadnego wolnego auta do wynajęcia, a tak czasami mogłoby się zdarzyć.

Szybki i wygodny przejazd

Wynajęcie samochodu w Balicach ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim mamy komfort podróżowania samodzielnie, możemy stworzyć w pojeździe idealne warunki do pokonania trasy do centrum Krakowa. Nie musimy jechać zatłoczonym autobusem, nie jesteśmy też zmuszeni do korzystania z taksówki, która nierzadko jest bardzo droga na trasie z lotniska do miasta. Możemy dowolnie wybrać trasę. Usługę wynajmu auta w Balicach poleca się zwłaszcza tym, którzy mają do odwiedzenia kilka punktów na terenie Krakowa. Wykorzystywanie do tego celu autobusu lub taksówki byłoby albo wyjątkowo czasochłonne i niewygodne, albo bardzo drogie. Dodatkowo, jeżeli posiadamy dużą ilość bagażu, trudno byłoby nam korzystać wyłącznie z komunikacji zbiorowej. Taksówka z kolei odpada w sytuacji, gdy do miasta przylatujemy w grupie pięciu lub więcej osób. Wynajmując auto możemy zdecydować się na minivana, który pomieści nawet do dziewięciu pasażerów.