fulda sportcontrol 2

Opony Fulda Sportcontrol 2 i ich charakterystyka

0 Comments

Dobre opony na zimę oraz na lato to jeden z ważniejszych zakupów, jaki od czasu do czasu musi poczynić każdy kierowca. Model opony Fulda sportcontrol 2 to doskonała jakość za świetną cenę. Te opony letnie są szeroko polecane przez użytkowników, ze względu na doskonałe parametry oraz komfort jazdy.

Opony Fulda sportcontrol 2

Opony Fulda sportcontrol 2 to opony letnie dedykowane dla aut osobowych. Nadają się doskonale zarówno do jazdy w warunkach miejskich, ale też na bardziej wymagające trasy. Bieżnik tych opon został zaprojektowany tak, że doskonale odprowadza wodę i zapewnia świetną przyczepność nawet na mokrej nawierzchni. Zapewnia to również optymalną i bezpieczną drogę hamowania. Opony cechuje parametr niskich oporów toczenia. W praktyce przekłada się to na możliwość jazdy ekonomicznej i niższego spalania paliwa, co w efekcie wiąże się z mniejszą emisją dwutlenku węgla. Jeszcze jeden często opisywane przez użytkowników parametr to niska emisja hałasu. dzięki temu oponom jeździ się naprawdę cicho, co jest szczególnie komfortowe w przypadku poruszania się na naprawdę długich trasach.

Gwarancja producenta

Producent gwarantuje bardzo długą gwarancję na te opony, która wynosi aż 5 lat. Poza tym zapewnia, że przez cały okres ich użytkowania, najważniejsze parametry pozostaną bez zmian. Opony Fulda sportcontrol 2 to zatem naprawdę doskonała inwestycja w komplet opon letnich. Dobra cena za te opony oraz parametry porównywalne do tych w oponach z wyższej półki, to naprawdę świetny deal.

Related Posts