Sportowa rywalizacja

0 Comments

Sporty motorowe są w naszym kraju niesamowicie popularne między innymi przez takie gwiazdy jak Robert Kubica, czy też Kajetan Kajetanowicz. Nie ma się więc co dziwić, że każdego roku odkrywamy kolejne talenty, które inspirowane swoimi idolami nabierają niesamowitych umiejętności. Tor wyścigowy w Krakowie zaprezentowany na go-racing jest jednym z najlepszych miejsc w Małopolsce, na których może się pościgać praktycznie każdy. Zarówno na torach dla prawdziwych zawodowców jak i na tych dla gokartów możemy spotkać prawdziwych i zapalonych fanów zapachu benzyny i pisku opon. 

Okazyjna cena

Ceny torów wyścigowych i gokartowych są najczęściej bardzo okazyjne co od razu przekłada się na wysoką frekwencję w tego typu miejscach. Fanami motoryzacji są oczywiście w przewadze panowie, ale i po żeńskiej stronie można spotkać świetnie zawodniczki, które podgryzają panów w oficjalnych startach i bardzo często okazują się nawet szybsze. Tor wyścigowy w Krakowie jest więc świetnym miejscem do tego, by poćwiczyć swoje umiejętności i sprawdzić, czy drzemie w nas żyłka fana motoryzacji. 

Wymagania

Na wielu torach zarówno w Polsce jak i za granicą jedynym wymaganiem jakie musimy spełnić jest oczywiście posiadanie prawa jazdy. Zawodowi kierowcy, którzy chcą potrenować przed startami lub sprawdzić siłę nowego samochodu, jeżdżą najczęściej na torach u naszych zachodnich sąsiadów. Niemcy posiadają ich bowiem o wiele więcej i najsłynniejszy tor Nurburgring odwiedza każdego roku kilkaset tysięcy ludzi z całego świata, by móc legalnie się pościgać.

Related Posts

super auto

Witam!

Miło mi was wszystkich powitać na moim blogu motoryzacyjnym. Jak…