Używane samochody Land Rovera

0 Comments

Samochody Land Rovera kojarzą się z pojazdami o możliwościach jazdy terenowej. W ofercie Land Rovera nie tylko jest możliwy zakup nowego pojazdu. Firma ma na sprzedaż również używane Land Rovery objęte gwarancją. 

Dlaczego warto kupić używany samochód?

Samochody Land Rover Approved przed sprzedażą są sprawdzane dogłębnie przez najbardziej doświadczonych specjalistów. Wszystkie pojazdy są poddawane wielu testom, mającym na celu dokładne sprawdzenie stanu każdego podzespołu. Pod koniec oceniania auta zostanie on podjęty wielu próbom na drodze. Przebieg sprzedawanego auta zawsze jest udokumentowany, tak samo jak z jego historią i pochodzeniem. Pojazdy sprzedawane są tylko w najlepszym stanie, w dodatku klienci zakupujący używany samochód są traktowani, w taki sam sposób jak przy zakupie nowego. Kolejną zaletą jest niższa cena niż w przypadku zakupu nowego samochodu. Białostocki salon Nord Auto Land Rover zaprasza do przejrzenia ich oferty.

2 lata gwarancji

Każdy samochód, poniżej 6 lat i 150 000 przebiegu obejmuje dwuletnia gwarancja. W przypadku usterki samochód będzie mógł zostać naprawiony natychmiastowo. Pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Mechanicy Land Rovera dopilnują każdego szczegółu przy naprawie. Wykorzystane zostaną tylko oryginalne części Land Rovera.

Related Posts