Jak korzystać z toru wyścigowego?

0 Comments

Osoby, które uwielbiają szybką i ekstremalną jazdę samochodem, mogą swoich sił spróbować na wybudowanym pod Radomiem torze wyścigowym Jastrząb. Jest to super bezpieczne miejsce, w którym można spędzić bardzo efektywnie czas. Obok toru wyścigowego znajduje się tam prosta do ścigania, wysokie wzniesienie oraz płyty poślizgowe wyposażone w kurtyny wodne. 

Jak zachować się w takim miejscu?

Wyścigowy Tor Jastrząb Radom to miejsce bardzo bezpieczne mimo faktu, że można tam oddawać się ekstremalnym sportom. Wszystko jest tam pod kontrolą i to pod kontrolą bardzo wykwalifikowanych ekspertów. Ponadto wszystkie wyścigi, prowokowane jazdy po trudnym terenie są tam organizowane pod ścisłą kontrolą i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na tego typu torze doskonale mogą spędzić czas zarówno osoby już doświadczone jak i takie, które trafiły tam po raz pierwszy. Doskonale też zabawią się tam osoby towarzyszące, które mogą z trybun obserwować nitkę całego toru wyścigów.

Super samochody

Na torze Jastrząb nie tylko można się ścigać ale także można spróbować jazdy super nowoczesnymi i szybkimi samochodami. Znajdują się tam bowiem pojazdy, którymi w normalnych warunkach zwykły Kowalski nie jeździ po polskich drogach. Jest to miejsce gdzie można nie tylko wsiąść do Ferrari czy Lamborghini ale także przejechać się nimi i to bardzo szybko. Wszystkie atrakcje toru przeznaczone są zarówno dla doświadczonych fanów motoryzacji jak i dla tych dopiero zaczynających swoją przygodę z jazdą samochodem.

Related Posts